Karışık Kaset 2017 – Barış Özcan YouTube Soundtracks ( Video Müzikleri )

Ara 31

Barış Özcan - Karışık Kaset 2017 - Soundtrack - Video Müzikleri

İlk günden önceki son gün : Karışık Kaset 2017 – Barış Özcan Youtube Soundtracks “

esSelamu aleyküm hayırlı günler değerli okuyucular,

Miladi takvime göre bu yazıyı yayınladığımızda 2017 yılının son günündeyiz. Hayatımızdan bir gün bir 12 ay daha geçti. Miladi 2018 Hicri 1439’da hayata devam ediyoruz elhamdulillah. Günlerinizin hayırlı ve bereketli olmasını dilerim.

Hatırlarsanız hikaye anlatıcısı Barış Özcan’ın “#ZinciriKırma!” projesi hakkında “Zincirleri Kır! Lakin Zinciri Kırma!” başlıklı bir yazı yazmıştık, okumadıysanız tavsiye ederim 🙂

2017 yılının son günü olan 31 Aralık Pazar “İlk günden önceki son gün” başlıklı videosunda ise film, video vb. projelerde müzik seçimi, müziklerin telif hakları vb. konuları ele aldığı , yıl içinde yayınladığı 50’den fazla videosuda kullandığı hoş müziklerden, izleyicilerin isteği üzerine bir 107 dakikalık ” Karışık Kaset 2017 – Barış Özcan Videolarından Yılın En İyi Müzikleri ” adlı bir çalışma hazırlanmış. Sayfanın altındaki 2. video.

Ayrıca önceki yazımızda Barış Özcan’a #ZinciriKırma projesinde aylık başarı ile devam edenlerden 10 kişiye Soo Cool Barış Özcan Konsept Ürünlerinden hediye edebileceğini önermiştik, sağolsun kendisi 2017 yıl sonunda Instagram hesabını takip edecek 10 takipçiye Gleam.io üzerinden değerli çalışmalarından hediye edecek. Teşekkürler.

2018 yılında ise farklı müziklerin yanısıra videolarına kendi bestelerinin de eşlik edeceğini belirtince, ilk başta “hadi canım” diyorsunuz, videosunun devamındaki bilgisayarı nasıl çaldığı (kullandığı -use, play-) gibi müzik enstrümanlarını da başarılı ile çaldığını görünce maaşaAllah diyorsunuz.

Bu arada 1 Ocak 2018 itibariyle “365 Güne 365 Söz” #ZinciriKırma projesinin ilk uygulama günü. Her gün farklı bir düşünürün sözü, bir özlü sözü okuyup, söz üzerine biraz düşünebilir ve sevdiklerimizle paylaşabiliriz. Zinciri Kırma Takvimini buradan indirip, işaretlemeyi unutmayın.

“İlk günden önceki son gün”

Barış Özcan YouTube Soundtracks

 

Siz de yorumunuzu paylaşın.